<
x

KONSEPT

"Azura Complex", Türkiye'nin Akdeniz kıyılarında konumlanmış özgün ve eşi görülmemiş, rüya gibi bir projedir.

İhtiyaçlarınızı karşılamak ve size lüksü sunabilmek için elimizden geleni yaptık. Azura Complex, modern tasarımın ve doğal güzelliğin birleştiği yerdir. Hayatınızı kolaylaştırmak için her şeyi düşündük. Gelin siz de, büyüleyici lükse ve kendine has bir kimliğe sahip atmosferin içine girin.

Azura Complex, 26.000 metrekarelik bir alan üzerine kuruludur ve üç yaşam bölümü içerir. İlk andan itibaren Azura Park'ta olmaya bayılacaksınız. Her türlü ihtiyaca uygun stüdyo dairelerden geniş dairelere kadar farklı daire seçeneklerine ek olarak bir fincan kahvemizi yudumlarken, alışveriş veya sadece iyi vakit geçirmek için lobiyi ziyaret edebilirsiniz.

Tatilinizi daha keyifli hale getirmek için hemen her şeyi düşündük: bahçede kademeli ve ısıtmalı yüzme havuzlarından aqua parka, tenis kortuna ve barbeküye kadar.

Eğlence merkezleri, mağazalar, parklar, spor tesisleri, restoranlar, barlar ve SPA'lar... Azura Park'ta istediğiniz her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız.

Masaj salonunda, hamamda ve güzellik salonunda dinlenebilir ve enerjinizi yeniden kazanabilirsiniz.
Restoranlar... çocuk kulüpleri... partiler... barlar... havuz... bowling... spor tesisleri ve lunapark... Hayatınızı bizimle renklendirin!

Türkiye'nin turizm merkezinde, muhteşem tatil yöresi şehir Alanya'da hayatın keyfini çıkarın.

Yeni dünyaya, Azura Complex dünyasına hoş geldiniz!...

Copyright © 2015 Azura Complex. All rights reserved.
Designed by Mescomedia